Vektör Endüstriyel Reklam, kurucularının geçmiş tecrübeleriyle temeli atılan ve müşterilerine tüm reklama faaliyetlerini yüksek müşteri memnuniyeti felsefesiyle veren bir reklam ajansı olarak 2021 yılında kurulmuştur.

Vektör Endüstriyel Reklam olarak öncelikli hedefimiz, verdiğimiz tüm hizmetlerde yüksek kalite prensibiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Ayrıca Vektör Endüstriyel Reklam, reklam ve dijital baskı sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, sektördeki teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde adapte olmaktadır.

Geniş format dijital baskı ve kesim için tüm dünyada referans noktası kabul edilen Mimaki marka solvent ve UV baskı cihazları kullanmaktadır.

Dijital baskıda ise Konica Minolta dijital baskı makineleri kullanmaktadır.

Kurumsal kimlik ve logo çalışmalarından başlayan yolculuk, baskı süreci ve ardından montaj-uygulama hizmetiyle devam etmektedir. Tüm bu süreçlerde alacağınız hizmetler Vektör Endüstriyel Reklam kalitesiyle sizlere sunulmaktadır.

 

 

Hakkımızda

Açık Hava Reklamı

Açık hava reklamcılığı ile ilgili tüm ürün ve uygulamaları Vektör Ajans'ta bulabilir, kaliteli üretim avantajını yaşayabilirsiniz..

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik kapsamında markanızı temsil edecek tüm ürünlerin tasarım ve uygulamalarını yapıyoruz.

Promosyon Ürünleri

Müşterileriniz için, ürün ve markanızı tanıtmak için promosyon ürünlerimize mutlaka göz atmalısınız.

Instagram'da

Yeniliklerden ve çalışmalarımızdan haberdar olmak için bizi takip edin.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Vektör Ajans sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.